Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Microsoftteams image %28263%29

Bioloģija 8. klasei. Mācību grāmata

ISBN: 978-9984-11-620-4
17.90 € iesk. PVN
Ieskats iekšlapās

Daiga Brante

Mācību grāmatā „Bioloģija 8. klasei” turpina 7. klasē iesākto vienoto integrāciju, apvienojot platformas SOMA viedgrāmatas digitālā formāta satura priekšrocības un tradicionālās mācību grāmatu vērtības. Autore Daiga Brante kopā ar Guntu Ansoni un Vilni Laizānu mācību saturu veido atbilstoši bioloģijas mācību priekšmeta programmas paraugam, kas ir izstrādāts projektā „Kompetenču pieeja mācību saturā”, lai palīdzētu skolotājiem īstenot Ministru kabineta 2018. gada 27. novembra noteikumos Nr. 747 „Noteikumi par valsts pamatizglītības standartu un pamatizglītības programmu paraugiem” noteiktos plānotos skolēna sasniedzamos rezultātus dabaszinātņu mācību jomā.

8. klases mācību saturu veido četri temati: 

  • Kā barojas organismi? 

  • Kā organismi uztver apkārtējo vidi?? 

  • Kā notiek vielu transports organismos? 

  • Kā organismi izvada vielmaiņas galaproduktus?
     

Mācību grāmatā tekstuālo saturu papildina plašs fotoattēlu un ilustrāciju klāsts, kā arī laboratorijas darbu un projektu darbu apraksti, uzdevumi skolēnu diskusijām grupās.

Katrā mācību grāmatas apakštematā ir ievietots kvadrātkods, kas palīdzēs ātri nokļūt pie atbilstošās platformas SOMA viedtēmas, lai ar pašpārbaudes testu varētu pārliecināties par apgūtajām zināšanām un izpratni atbilstošajā mācību satura tematikā.

Vebināra ieraksts par izdevumu – https://www.youtube.com/live/f6OZ2kpcEb0?feature=share

    close