Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Fizika drizuma

Fizika 9. klasei. Mācību burtnīca

ISBN: 978-9984-11-623-5
7.95 € iesk. PVN

Plānotais izdošanas laiks – 2024. gada 1. ceturksnī.

Mācību burtnīcaFizika 9. klasei” ir daļa no komplektizdevuma “Fizika 8.–9. klasei”, kurā vienoti integrētas digitālā satura priekšrocības platformas SOMA viedgrāmatas formātā un tradicionālās mācību burtnīcu vērtības.

Inese Dudareva, Maira Gribuste, Aivars Gribusts un Edijs Freimanis tematisko plānu un mācību saturu veido atbilstoši fizikas mācību priekšmeta programmas paraugam, kas ir izstrādāts projektā „Kompetenču pieeja mācību saturā”, lai palīdzētu skolotājiem īstenot Ministru kabineta 2018. gada 27. novembra noteikumos Nr. 747 „Noteikumi par valsts pamatizglītības standartu un pamatizglītības programmu paraugiem” noteiktos plānotos skolēna sasniedzamos rezultātus dabaszinātņu mācību jomā.

9. klases mācību saturu veido seši temati: 

  • Kā siltums izplatās un maina ķermeņu īpašības? 

  • Kur un kā rodas elektrība? 

  • Kā mēs ikdienā izmantojam elektrību? 

  • Kā magnētisms darbojas cilvēku labā? 

  • Kā elektromagnētiskie viļņi palīdz mums uztvert apkārtējo pasauli? 

  • Kur es atrodos Visumā?

 

Mācību burtnīcas apakštemati ir saskaņoti gan ar mācību grāmatas, gan platformas SOMA viedtēmu struktūru. Katrā mācību burtnīcas apakštematā ir ievietots kvadrātkods, kas palīdzēs ātri nokļūt pie atbilstošās platformas SOMA viedtēmas, lai ar pašpārbaudes testu varētu pārliecināties par apgūtajām zināšanām un izpratni atbilstošajā mācību satura tematikā.

Saite uz vebināra ierakstu – https://www.youtube.com/live/8VA150McJTY?feature=share