Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Dh wireless speka sensors

Bezvadu viedais Spēka sensors

DH1120
265.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Šis sensors apvieno spēka sensoru un 3 asu akselerometra sensoru. Ar šo sensoru iespējams nomērīt pielikto saspiešanas un izstiepšanas spēku.

Komplektācijā ietverta stiprinājuma skrūve piestiprināšanai pie statīva vai dinamikas sistēmai, āķis vienkāršu harmonisku kustību izpētei, kā arī atdures ripojošu ratiņu apturēšanai pret sensoru. Korpusam ir īpašas atveres sensora satveršanai ar pirkstiem, kas lieliski noderēs muskuļu noguruma testēšanai. 

Viedais spēka sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Iebūvēts 3 asu akselerometrs un 3 asu žiroskops
Spēka sensora mērapjoma diapazons ±100 N
Savienojamība: Bluetooth vai USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators