Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Sm burti new

Sākam mācīties! Burti

ISBN: 978-9984-11-569-6
5.95 € iesk. PVN
Ieskats darba lapās

Rūta Dortāne, Ina Leite

Komplektizdevums «Sākam mācīties!» paredzēts piecus gadus veciem bērniem mācībām pirmsskolas izglītības iestādē un atbilst Ministru kabineta noteikumiem Nr. 716 «Noteikumi par valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām un pirmsskolas izglītības programmu paraugiem» (apstiprināti 2018. gada 21. novembrī).

Komplektizdevumu bērnam veido trīs krāsainas rakstāmgrāmatas «Sākam mācīties! Pirmā daļa», «Sākam mācīties! Otrā daļa», «Sākam mācīties! Trešā daļa» un divi melnbalti darba lapu komplekti «Burti» un «Skaitļi un figūras».

Izdevumā «Burti» ir apkopotas melnbaltas darba lapas roku vingrināšanai un praktiskajiem darbiem par visiem latviešu valodas burtiem. Lapas paredzētas, lai bērni iepazītu iespiesto burtu formu, klausītos un mācītos stāstīt pasakas un stāstus, sižetiskajā zīmējumā saskatītu dažādus objektus ar mācāmo burtu, kā arī trenētu roku – vilktu līnijas, rakstītu burtu elementus, krāsotu, grieztu, līmētu.

Katram burtam ir trafarets, zīmējums un rokas vingrinājumiVietnē www.soma.lv tiek piedāvāta arī izdevuma digitālā versija «Sākam mācīties! Burti un skaitļi. Interaktīvās darblapas».

close